Collection: Grocery & Foodstuff - Fufu and Flour

85 products
  • Iyan Ado Pounded Yam 20LB
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Iyan Ado Pounded Yam 10LB
    Regular price
    $44.00
    Sale price
    $44.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Instant Mashed Potato 6LB
    Regular price
    $22.00
    Sale price
    $22.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Indian Head White Corn Meal 5LB
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ijebu Gari 5LB
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ijebu Gari 20LB
    Regular price
    $59.00
    Sale price
    $59.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ijebu Gari 10LB
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ijebu Gari 1.5LB, (Pack of 3)
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ghana Gari 5LB
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $19.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ghana Gari 3LB, Pack of 2
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Gari 3.5LB, Pack of 2
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ghana Gari 20LB
    Regular price
    $59.00
    Sale price
    $59.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Gari 5LB
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ghana Gari 2LB
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Gari 2LB, Pack of 2
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ghana Gari 10LB
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Gari 20LB
    Regular price
    $59.00
    Sale price
    $59.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Gari 10LB
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cassava Fufu Flour 56oz Jkub
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cassava Fufu Flour 10lb JkUB
    Regular price
    $38.00
    Sale price
    $38.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nature's Best Banku Mix 2.2LB
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out